مقالات

مقالات دسته بندی : کلید هوشمند لمسی


خرید-کلید-هوشمند-لمسی--کوییک-لینک

خرید کلید هوشمند لمسی کوییک لینک

کلید هوشمند لمسی کوییک لینک همانطور که از اسم آن مشخص است بصورت تاچ است و با لمس انگشتان دست به راحتی مورد استفاده قرار میگیرد.برعکس کلیدهای قدیمی هیچگونه اثری از دکمه روی آن ها مشاهده نمی شود.از نظر عملکرد و مشخصات ظاهری ویژگی های منحر به فردی دارند که همین مهم سبب افزایش رفاه در منازل مسکونی شده است.

بیشتر بخوانید
نحوه-اجرای-سریع-خانه-هوشمند

نحوه اجرای سریع خانه هوشمند

با خانه هوشمند امکان کنترل تمام اجزا و وسایل برقی توسط یک سیستم مرکزی امکان پذیر است و به خوبی کار می کنند. اجرای سریع خانه هوشمندامکان دسترسی شما به تمام وسایل خانه در هر جا که هستید را می دهد حتی اگر در خانه هم نباشید می توانید هر چیزی که در خانه است را به راحتی کنترل کنید.

بیشتر بخوانید
بررسی-قیمت-سیستم-هوشمند-queeclink

بررسی قیمت سیستم هوشمند queeclink

در این بخش به قیمت سیستم هوشمند queeclink اگر توفیق مساعدت گردد می پردازیم. خانه هوشمند یا همان Smart Home امروزه در بسیاری از کشورها علی الخصوص کشورهای توسعه یافته نظیر آمریکا و کانادا به راحتی و به وفوور قابل مشاهده می باشد خانه هوشمند متشکل از مجموعه ی سخت افزاری,نرم افزاری و نمایشگرهای هوشمند است.

بیشتر بخوانید
چگونگی-اجرای-سریع-خانه-هوشمند

چگونگی اجرای سریع خانه هوشمند

با کمی دقت به زندگی های می توانید جایگاه ویژه تکنولوژی را به درستی درک کنید .لازم به ذکر است که تکنولوزی در زندگی های امروزه از اعضای جدانشدنی می باشد.همه ی افراد یک جامعه چه خواسته و چه ناخواسته از هوشمند سازی در قسمت های مختلف زندگی خود استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید