طراحی و فروش

خدمات

فن آوری خانه و اداره هوشمند

اجرای صحیح خانه هوشمند می تواند خانه را بدون توجه به چه فضایی که در آن زندگی می کنید امکان پذیر کند. سیستم هوشمند ارزان و مقرون به صرفه ما می توانند زندگی شما را با کنترل نور هوشمند ، کنترل ترموستات ، قفل درب از راه دور ، حباب های ویدیویی و موارد دیگر بهبود بخشند.

بهترین دستگاه های خانگی برای سیستم هوشمند ارزان چراغ ها ، دوربین ها ، پنجره ها و از موارد کم هزینه هستند.

راهنمای کامل ابزارهای برتر برای تهیه بودجه

بهترین فناوری خانه هوشمند ارزان قیمت

برای ساخت سیستم هوشمند ارزان در یک خانه؛ اداره یا شرکت با بودجه مورد نیاز کمی بررسی و راهنمایی لازم است که شرکت ما در این رابطه به شما کمک میکند و لازم به صرف نظر کردن از بهترین فن آوری ها نیست. اگر اینجا هستید به احتمال زیاد به این دلیل است که به خودکار کردن خانه های هوشمند علاقه دارید، اما قیمت های بالا را کنار گذاشته اید. در این مطلب بهترین فناوری خانه هوشمند ارزان قیمت ، بلندگوها ، لامپ ها ، دوربین ها و موارد دیگر را به تفصیل بیان خواهیم کرد.

با هر بودجه بهترین دستگاه های خانگی هوشمند که می توانید خریداری کنید

تیم کارشناسان خانه های هوشمند ما همه موارد ذکر شده در زیر را آزمایش کرده اند  به ما این امکان را می دهند که احکام کاملی صادر کنیم و به شما امکان خرید با اطمینان می دهیم. ما همچنین سعی کرده ایم وسایل مربوط را فقط لیست کنیم :

اسپیکرهای هوشمند

نمایشگرهای هوشمند

چراغ ها و پرده های هوشمند

دوربین های هوشمند

درب های هوشمند

 

سیستم هوشمند ارزان

 

کنترل وسایل منزل از طریق صدا

پرفروش ترین Echo Dot آمازون یک اسپیکر هوشمند کنترل صدا است که با الکسا برای برقراری تماس ، پاسخ دادن به سوالات ، تنظیم آلارم ، بررسی وضعیت هوا و موارد دیگر کار می کند. بلندگو هوشمند جمع و جور همچنین می تواند دستگاه های هوشمند خانگی سازگار شما را با فرمان صدای شما کنترل کند. فقط از الکسا بخواهید که برنامه های تلویزیونی را پیدا کند ، چراغ ها را روشن کند ، دما را تنظیم کند و موارد دیگر.

صرفه جویی از طریق ترموستات

ترموستات هوشمند از فناوری برای یادگیری عادات خود استفاده می کند و به طور خودکار تنظیم می کند تا به شما در ذخیره انرژی کمک کند. به طور متوسط ​​ترموستات 12٪ در قبض های گرمایشی و 15٪ در قبض های خنک کننده صرفه جویی می کند.  با استفاده از تلفن ، تبلت یا لپ تاپ شما می توانید ترموستات خود را از هر کجا کنترل کنید.

همچنین طیف کاملی از برنامه های تلفن همراه و پشتیبانی بدان معنی است که شما کنترل می کنید و ما از شما در سیستم هوشمند ارجاع نظارت پشتیبانی می کنیم.

 مزایای خانه های هوشمند

خانه هوشمند زندگی را آسان و ساده می‌کند. چه کسی ممکن است از کنترل کردن روشنایی، لوازم تفریحی و دما از روی مبل لذت نبرد؟ اگر در تعطیلات باشید یا در محیط کار، خانه هوشمند به شما آنچه را در آنجا جریان دارد، هشدار داده و سیستم امنیتی به شما کمک بالایی در مواقع ضروری خواهد کرد.

برای مثال، نه ‌تنها ساکنان خانه از پیام هشدار آتش بیدار می‌شوند، بلکه خانه هوشمند در‌ها را بازکرده با آتش‌نشانی تماس می‌گیرد و مسیر خروج اضطراری را روشن می‌کند. همچنین خانه هوشمند می‌تواند شب؛ هنگام راه رفتن در منزل مسیر را روشن می‌کند با نزدیک شدن شما در‌ها را باز می‌کند و روشنایی مربوط به حس آن لحظه را فراهم می‌کند.

 

سیستم هوشمند ارزان

 

قیمت و هزینه سیستم هوشمند

قیمت سیستم هوشمند queeclink نسبت به سایر محصولات مقرون به صرفه تر است؛ در کلید 3 پل لمسی کوییک لینک نیاز به تخریب نیست و مناسب برای خانه های سنتی می باشد؛ همچنین قابل استفاده برای کلیه لامپ های موجود در بازار است.

دیگر مزایای این کلید لمسی :

صفحه ی خازنی پیشرفته و حساس

بدنه ی نسوز و مقاوم

کلید ترموستات و کنترل دما کوییک لینک

دارای 3 خروجی برای کنترل سیستم های سرمایش و گرمایش

قابلیت کنترل توسط اَپ کوییک لینک

صفحه تمام لمسی

کنترلر مرکزی کوییک لینک در سیستم هوشمند ارزان که دارای قابلیت های زیادی می باشد عبارتند از :

باتری پشتیبان در مواقع قطع برق

قابلیت اضافه کردن سیم کارت

دارای حسگرهای دقیق برای اندازه گیری دما و رطوبت

فرستنده مادون قرمز کوییک لینک و...