نظارت بر اجرا و خدمات پس از فروش

خدمات

خانه هوشمند

کلمه هوشمند در زمینه های مختلف به کار رفته است و به معنای هوش بسیار گسترده است. اجرای سریع خانه هوشمند تجهیزات خانه را هوشمندانه تر، کنترل از راه دور و بهم پیوسته تبدیل کرده است. با این حال ، هوشمندی و کنترل یک سرویس خانه هوشمند مفاهیم متناقض است ، تحت جنبه های خاص. علاوه بر این ، سطح هوش یا کنترل یک سرویس خانه هوشمند که کاربران می خواهند ممکن است با توجه به کاربر متفاوت باشد. از آنجا که کاربران بالقوه خدمات خانه های هوشمند در سالهای اخیر متنوع شده اند ، ارائه کارکردها و ویژگیهای مناسب برای انتشار سرویس بسیار مهم است.

 خانه هوشمند در واقع خانه ای است که در آن وسایل چند رسانه‌ای و خانگی با کاربر خود تعامل دارند و می‌توانند از راه دور کنترل شوند. فن‌آوری خانگی هوشمند وظایف روزمره را به عهده می گیرد، در حالی که تنظیمات لوازم خانگی مانند گرمایش، روشنایی و بلند گو را می توان به سرعت از طریق کامپیوتر و یا گوشی هوشمند با توجه به  اولویت‌ های فردی تنظیم کرد. دستگاه ‌های به کار برده شده در خانه های هوشمند توسط وای فای و بلوتوث، نه تنها می‌توانند اطلاعات را دریافت کنند بلکه می‌توانند اطلاعات لازم را نیز ارسال کرده و در نتیجه با کاربر خود ارتباط برقرار کنند.

اجرای سریع خانه هوشمند

اجرای سریع خانه هوشمند به اقامتگاهی مجهز به یک شبکه ارتباطی ، دستگاه های خانگی پیشرفته ، لوازم و سنسورهایی که از راه دور قابل دسترسی ، نظارت و کنترل می باشند و ارائه خدمات برای پاسخگویی به نیازهای ساکنین اطلاق می شود. در ابتدا یک خانه هوشمند با استفاده از نامهای مختلفی از جمله شبکه خانگی ، خانه دیجیتال ، خودکار شدن منزل و یک خانه هوشمند تعریف می شود. در اواسط سال 2010 ، این امر به سمت ترکیبی از اینترنت اشیاء و یک خانه هوشمند آگاه از موقعیت متمایل شده است.

اجرای سریع خانه هوشمند

خانه هوشمند یک شکل پیشرفته ازخودکار شدن خانه سنتی است. تعریف اولیه از خانه هوشمند ، که تحت تأثیر خودکار شدن منزل است ، با استفاده از وسایل ارتباطی مشترک برای ادغام با انواع خدمات در خانه ، اطمینان از عملکرد اقتصادی ، ایمنی و راحتی خانه است.

بنابراین ، از خدمات خانه هوشمند برای مدیریت سیستم های محیطی مانند روشنایی و گرمایش استفاده می شود. این روزها به دلیل توسعه فناوری ، یک سرویس خانگی هوشمند فعالیت های کاربر و محیط داخلی خانه را کنترل می کند.علاوه بر این ، اجرای سریع خانه هوشمند و خدماتی که ارائه می دهد باید پاسخگوی خواسته ها و نیازهای یک کاربر باشد.

نظارت بر اجرا و خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش باعث کاهش چشمگیر زمان و هزینه می شود. مشتریان و تهیه کنندگان می توانند محتوا و عملکردها را کنترل کرده و بر فعالیتها نظارت داشته باشند.

مشتریان به صورت مرحله به مرحله از طریق یک فرآیند تعاملی برای انتخاب و سفارش آنلاین قطعات یدکی و خدمات پشتیبانی فنی مطلع می شوند.

آموزش و مشاوره

ما می توانیم در مورد تعمیر برق هوشمند و یا بهینه سازی تجهیزات خانه هوشمند ایرانی مشاوره دهیم؛ تا هزینه ها کاهش یابد. ما با یافتن راه حل های بهینه ، کارآیی را بهبود می دهیم و همچنین در مورد چگونگی بهبود کیفیت و آموزش کنترل هوشمند برق ساختمان را برای شما در نظر می گیریم.

اصول ما

هر صنعتی چالش های خاص خود را دارد؛ ما باید به راه حل های مشترکی دست پیدا کنیم. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا با جمع آوری داده ها از شما و در کنار شما بهترین راه حل اقتصادی و فنی را پیدا کنید.

اجرای سریع خانه هوشمند

آموزش شرکت کوییک لینک

انواع مختلف آموزش داریم:

آموزش در کارخانه اصولگرایان ما

آموزش در امکانات ما

آموزش در مرحله نصب و راه اندازی یا هنگام کار

آزمایشگاه و اندازه گیری

تجهیزات پیشرفته و اندازه گیری و آزمایش ، پایه و اساس اطمینان از کیفیت و تعمیر بی عیب و نقص را تشکیل می دهند.

مراحل آزمایش مطابق دستورالعمل اصلی سازنده خواهد بود و در مورد چگونگی آسیب دیدن تجهیزات ، چرا آسیب دیده و چگونگی بهبود بخشیدن به قطعات آسیب دیده به ما ایده می دهد. بعضی اوقات اصلاح جزئی می تواند به خریدار کمک کند تا زمان طولانی تری بی نیاز به تعمیر باشد.

آزمونهای و خطای شرکت ما

تست های مکانیکی و مقاومت

آزمون های اعتبار سنجی و پذیرش

تعمیرات و سرویس دهی

کنترل هوشمند برق ساختمان

و خدمات ما در اجرای سریع خانه هوشمند شامل موارد زیر است :

مشاوره در مورد طراحی قطعات

انواع هوشمند سازی ساختمان

نصب خانه هوشمند و راه اندازی

ایجاد تابلو برق هوشمند