نیاز سنجی و مشاوره هوشمند سازی

خدمات

فناوری خانه هوشمند چیست؟

اگر همه دستگاه های زندگی شما بتوانند به اینترنت وصل شوند چه می شود؟ نه فقط رایانه ها و تلفن های هوشمند بلکه همه چیزمثل کلید هوشمند لمسی کوییک لینک ، ساعت ، بلندگو ، چراغ ، قفل در ، دوربین ، پرده پنجره ، پک خانه هوشمند ، وسایل آشپزی ... و اگر این دستگاه ها بتوانند ارتباط برقرار کنند ، برای شما اطلاعات ارسال کنند و دستورات شما را بگیرند چه می شود؟ این یک داستان نیست؛ این اینترنت اشیاء است و یک جزء اصلی خودکار شدن منازل و خانه های هوشمند است.

خودکار شدن خانه دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد؛ خودکارسازی توانایی کنترل موارد در اطراف خانه  از سایه پنجره تا آشپزی با فشار ساده یک دکمه (یا یک فرمان صوتی). برخی فعالیت ها مانند تنظیم لامپ برای روشن و خاموش کردن ماژول های خانه هوشمند شما ، ساده و نسبتاً ارزان است.

دسته بندی کالاهای خانگی هوشمند زیادی وجود دارد ، بنابراین می توانید همه چیز را از چراغ و دما تا قفل و امنیت در خانه را تنها با کلید هوشمند لمسی کوییک لینک کنترل کنید. همچنین کلید هوشمند لمسی کوییک لینک می توانند هدیه های خارق العاده ای باشند.

دو نوع از بهترین محصولاتی که برای هر اتاق خانه آزمایش کرده ایم :

کلید لمسی هوشمند کوئیک لینک مدل QG1-2G-RTS/eu

دستگاه کنترل کننده مرکزی کوئیک لینک مدل QG1-QBOXS

کلید هوشمند لمسی کوییک لینک QBOX به منظور ارائه خدمات امنیتی در صورت قطع برق اصلی به هر دلیل طراحی شده است.

کلید هوشمند لمسی کوییک لینک

نظارت بر امنیت خانه

نظارت بر خانه زمانی که شما در خانه نیستید مزیت بی نظیری است. این ویژگی به شما امکان می دهد خانه خود را از هر کجای دنیا به راحتی کنترل کنید و از امنیت خانه خود اطمینان حاصل کنید.

برنامه های کاربردی

برنامه های کنترل سیستم هوشمند بدون سیم queeclink به روشی کاملاً کاربر پسند طراحی شده است. شما می توانید تمام اتاق های خود را در این برنامه شبیه سازی کنید و اگر تجهیزات را به صورت دستی کنترل کنید ، بازخورد ها را می توانید در برنامه مشاهده کنید. بر اساس نیاز خود می توانید قسمت های مختلف برنامه مانند نام اتاق ها ، نمادها و غیره را تغییر دهید.

سناریو

سناریوها به شما امکان می دهند چندین کار را با یک فرمان در خانه بطور همزمان انجام دهید. سه نوع سناریو را می توان در کلید هوشمند لمسی کوییک لینک QBOX تعریف کرد که بر اساس نیاز شما می توانید از آنها استفاده کنید. سناریو زمانی ، سناریوی مستقل و سناریو وابسته به شرایط دیگر.

روشنایی هوشمند

اگر به دنبال این هستید که همه چیز را در خانه خود به یک مرکز هوشمند وصل کنید ، چرا چراغ هوشمند را در خانه خود قرار نمی دهد؛ آیا برتری کامل بی سیم نسبت به چراغهای موجود در خانه خود می خواهید؟

سیستم هوشمند بدون سیم  queeclinkدارای لامپ هایی است که به شما اجازه می دهد نه تنها شدت نور بلکه رنگ را نیز کنترل کنید. به چراغ های رنگارنگ علاقه ای ندارید  اما هنوز هم می خواهید کنترل دانه ای باورنکردنی بر روی لامپ تمام رنگ سفید داشته باشید؟ فیلیپس رنگ لامپ های هوشمند را با رنگ تقریبا سفید وارد بازار کرده؛ و حتی دارای لامپ هایی است که می توانید در فضای باز از آنها استفاده کنید.

کلید هوشمند لمسی کوییک لینک

هوشمند کردن خانه چه سودی دارد؟

به طور کلی محصولاتی که برای هوشمند کردن خانه ساخته شده‌اند با هدف راحتی، مدیریت و کنترل، امنیت، و مهم تر از همه، صرفه جویی در مصرف انرژی تولید شده اند. بنابراین، با هوشمند کردن خانه‌ی خود میتوانید کنترل بیشتری روی تجهیزات منزل خود داشته باشید، مثلا با موبایل آنها را خاموش و روشن کنید. 

همچنین دستگاه‌های هوشمند در خانه میتوانند کارهای تکراری را برای شما انجام دهند و زندگی شما را راحت‌تر کنند. خانه‌ی شما میتواند با محصولات امنیتی خانه هوشمند به محیطی امن‌تر تبدیل شود و در نهایت میتوانید با دستگاه‌های هوشمندی نظیر ترموستات‌های هوشمند، مصرف انرژی خود را تا ۲۰% کاهش دهید.

لوازم آشپزخانه هوشمند

اجاق گاز Anova با قابلیت Wi-Fi

اگر شما علاقه مند به پخت و پز هستید جایی که مواد غذایی بسته بندی شده در پلاستیک در یک ظرف داغ برای پخت و پز آماده می شود ، برای شروع کار نیاز به یک دستگاه هوشمند دارید. اجاق گاز دقیق آشپزی Anova از اتصال Wi-Fi استفاده می کند ، بنابراین شما می توانید آن را از هر کجا کنترل کنید ، حتی در شرایطی که خانه نیستید.

یک شماره گیری بزرگ به شما امکان می دهد درجه حرارت مورد نظر را تنظیم کنید ، نمایشگر دمای فعلی آب را نشان می دهد و یک برنامه شما را در هر مرحله از روند پخت و پز مطلع می کند. این باعث می شود تجهیزات خانه هوشمند ایرانی کاملتر و پخت و پز بسیارساده شود.

امنیت هوشمند

با استفاده از این سیستم ، با وجود داشتن خانه هوشمند ، تمام ویژگی های امنیتی را در خانه یا محل کار خود به دست آورده اید و با خیال راحت به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید.

توسعه

ما نیاز مشتریان خود را درک می کنیم و محصولات ما مانند کلید لمسی کوییک لینک ؛ چراغ ها؛ پرده پنجره و.. با توجه به سبک زندگی و راحتی آنها طراحی شده است. نیازی به گفتن نیست ، هوش فقط یک اسم نیست بلکه نگرشی است که ما از آن پیروی می کنیم.