پذیرش نمایندگی

خدمات

پذیرش نمایندگی در سراسر ایران:

پذیرش نمایندگی در مجموعه BNA به صورت حق انحصاری نمایندگی می باشد. بدین ترتیب شرکت BNA نماینده رسمی محصولات Queeclink، به تمامی اشخاص حقیقی و یا حقوقی دیگر در سراسر کشور اجازه می دهد تا از محصولات و یا خدمات این مجموعه استفاده نمایند. پس از طی شدن مراحل اداری و انعقاد توافق نامه، امتیاز حق انحصاری نمایندگی به فرد یا شرکت مذکور اهدا می گردد. در این بین دریافت کننده حق امتیاز می تواند در ازای قبول تعهدات در قبال شرکت مبدأ از نام تجاری، محصولات، سرویس و خدمات وهمچنین روش های بازاریابی و تبلیغات شرکت مادر استفاده نماید.

 

مزایای پذیرش نمایندگی:

رویکرد تعامل پذیر: قرار گرفتن در مسیر پیشرفت و حرکت رو به جلو امری انتزاعی نیست و مستلزم ایجاد یک شبکه گسترده در گرو کار تیمی می باشد. به دیگر سخن مجموعه BNA پیشرفت خود را در راستای پیشرفت همکاران در شهرهای مختلف می داند.

خدمات پشتیبانی: ارائه خدمات پس از فروش در زمینه های مختلف و در سراسر کشور از وظایف و تعهدات اصلی مجموعه BNA می باشد. تیم ما چه در زمینه مباحث خدمات فنی و آموزشی و چه در زمینه روش های بازاریابی تلاش می کند تا تجربه مطلوبی را جهت استفاده کامل، موثر و سریع از خدمات پشتیبانی را فراهم سازد.

انعطاف در شیوه تعاملات مالی: جهت سهولت و تسریع در امر راه اندازی دفاتر نمایندگی در سراسر کشور، سعی شده است که شرایط مالی؛ چه در زمینه پذیرش نمایندگی و چه در زمینه تهیه و ارسال محصولات، با بیشترین انعطاف لحاظ گردد تا ضمن سهولت در امر گشایش دفاتر نمایندگی در سراسر کشور، منجر به کارآفرینی گردد.

 

تعهدات مجموعه به نمایندگان:

- آموزش پرسنل بخش های فنی، اجرایی و بازرگانی به صورت تئوریک و عملی

- برنامه ریزی و اقدامات بازاریابی در مرحله راه اندازی و توسعه فروش

- تأمین کلیه اقلام و تجهیزات مربوط به سیستم هوشمند Queeclink

- ارائه خدمات پشتیبانی فنی

 

تعهدات دفاتر نمایندگی:

- اسخدام و بکارگیری نیروهای مناسب جهت بخش های فنی و بازرگانی

- انجام خدمات پس از فروش و پاسخگویی به مشتریان در منطقه مربوطه

- بازاریابی و تبلیغات مناسب جهت جذب پروژه

 

شرایط اولیه اعطای نمایندگی:

- دارا بودن فضای مناسب و مجهز به سیستم هوشمند جهت نمونه کار (Showroom)

- آشنایی و دارا بودن تجربه و رزومه کاری مرتبط و مناسب

- انجام چند پروژه به صورت عملی در کنار کارشناسان اجرایی جهت آموزش و آشنایی با سیستم